ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

از پری شب عزمم رو جزم کردم که شبا به جای یه لیوان شیر ولرم (هم دمای محیط)، یه استکان شیر گرم و زردچوبه بخورم.
اینطوری که شیر رو میریزیم داخل شیرجوش (یا دیگ مثلا. خیلی اهمیتی نداره که توو چی!) و وقتی ولرم شد، یه قاشق چایخوری زردچوبه رو بهش اضافه میکنیم (و حدودا یک ربع طول میکشه که شیر به دمای جوش برسه و درست بشه).
میگن میتونید نوشیدنی بدست اومده رو از صافی ردش کنید (احتمالا بخاطر چوب زرد چوبه میگن. دقیقا نمیدونم!) و با عسل میل بفرمایید.
من بدون عسل خوردم، از پودر زردچوبه ی آماده (همونی که توو روغن سیب زمینی سرخ شده میریزیم!!) استفاده کردم و نهایتا نوشیدنیم رو از صافی ام رد نکردم. مزه ش خوب بود (آره میدونم <<خوب>> به نظر آدما متفاوته). ولی هنوز زنده ام. :))
(اگه دوست داشتید خواصشم خودتون بخونید????✋فقط اگه خواستید امتحان کنید لطفا زیاده روی نکنید! :)) اگه در این زمینه تجربه ای دارید هم، خوشحال میشم بهمون بگین????)

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آسمان کویر روزمرگی هایی که نمی توان قورت داد مطالب خواندنی و سرگرمی پلاسی مووی پلاس شرکت آتشکار المنت مرکز فروش و تعمیرات ترمز ABS اهواز آرکا مووی بهداشت ، ایمنی و محیط زیست (HSE) وبلاگ علمی پژوهشی طراحی سایت فراسایت