ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه
دیشب بین خونه موندن و رفتن به دامان طبیعت، اولی رو انتخاب کردم؛ و صبح، در حالی که در کمال سکوت و تنهایی چشمامو باز کردم، یه صبحانه ی مفصل خوردم. کتری رو روشن کردم. ظرفای دیشبو شستم. واس خودم چایی ریختم!
روی مبل زیر پتو!! نشستم. آهنگو روشن کردم. بعد از انجام یکسری از حرکات کششی، یه کم دنبال جواب سوالام گشتم. پیامامو خوندم. یه کم از جمع بندی مطالبی که اخیرا یاد گرفته بودم نوشتم. رفتم سراغ ناهار. بعدش هم رفتم زیر بارون پیاده روی. توی راه برای امشبم کیک خریدم که با چایی بخورم. برگشتم خونه. ناخنام رو مرتب کردم. مستندی که خیلی وقت پیش دانلود کرده بودم رو دیدم. بستنی خوردم. الانم همینطوری که به موسیقی بارون گوش میدم، دارم میرم تا جمع بندی مطالب رو ادامه بدم و بعدا برای عصرونه و شام و شبم یه فکری کنم.
خب؛ من هیچ وقت انزوا طلب نبودم و نیستم؛ اما نیاز به خلوت و گاهی تنها بودن رو حق هر آدمی میدونم و الان هم نه تنها که دلم میخواد بیشتر روزهای تعطیل عمرم رو توی خونه بمونم و همینطوری استراحت کنم! بلکه ای کاش میشد چند روز دیگه هم به این روال ادامه بدم؛ هرچند که میدونم نمیشه و بهتره که برم به اندازه ی کافی از امروز و آرامشم لذت ببرم.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

معرفی مراکز بوتاکس تهران سرورهای ورد اف وارکرفت ایرانی-Top Ranking World Of Warcraft Private Servers آموزش فیزیک فارابی گذشته اتم=shift+dell پرسش گلبانگ اذان عسل خوب دین اسلام powera1 بلوتیوب | مرجع دانلود فیلم سریال کلیپ و آهنگ