ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه
بدی خستگی اینه که یه روز به خودت میای و میبینی که تونسته تو رو عملا از آدمایی که بهت نزدیک ترین هستن و برات مهمن، غافل کنه.
روز شنبه، عزیزی بی مقدمه گفت <<کوثر جان! من یه مدته خیلی خسته م. دلم میخواد تنها باشم. جمع اذیتم میکنه. دوست دارم مدام توی اتاق دراز بکشم. سرم درد میکنه. حوصله ندارم. نور اذیتم میکنه.>>
گفتم چند وقته؟
گفت یکی دو هفته
گفتم یک یا دو هفته؟ (زیر دو هفته رو نمیشه گفت افسردگی!)
گفت <<فکر کنم دو هفته. آره. دو هفته ام تموم شده!! نمیدونم چمه>>
و من همونجا شوکه شدم! چطور یادم نبود خودم زودتر حالشو بپرسم؟
لبخند یواشی زدم و گفتم شبا قبل از خواب یه لیوان شیرو میخوری؟
گفت نه!
درحالی که خودم نیاز به مراقبت داشتم!! فکر کردم چیکار کنم؟
گفتم: ما اخیرا استراحت و تفریحمون رو حذف کردیم. از دلتنگیامون حرف نزدیم. این مدت همه ش درگیر بیماری بودیم. یه کم دور شدیم. وضعیت اقتصادیمونم که ریخته به هم و دم عیدم که هست. روح و روانمون بی توجهی دیده و ناراحت شده و با این حالت ها داره میگه خودتو ببین!! به من توجه کن!
و پرسیدم: چی اذیتت میکنه؟
گفت <<واقعا نمیدونم>> و بغلم کرد.
آخرین باری که حرف زده بودیم یا حتی پیام ساده ای رد و بد کرده بودیم رو یادم نمیومد. آخرین باری که بغلش کرده بودم رو هم. حتی آخرین باری رو که با هم رفتیم بیرون؛ یا دور هم چیپس و پفک خوردیم!
بعد از دو دقیقه باوجود اینکه طبیعتا اشتها نداشت، رفتم دنبال خوراکی!
براش آهنگ فرستادم
روز بعد هم باوجود اینکه میل نداشتم، از دختر هجده ساله ی وجودم خواستم همراهیمون کنه و رفتیم سیب زمینی با قارچ و پنیر خوردیم. عکس گرفتیم. توی راه همینطور که باد میوزید سرم رو به طرف آسمون گرفتم و گفتم حس میکنم خیلی خوشبختم!! هوووو!!!!
خندیدیم.
یه کم از دلتنگیا و نگرانی هاش گفت. یه کم از اینکه متاسفانه ما نمیتونیم یه چیزایی رو تغییر بدیم، یا گاهی مجبوریم یه چیزایی رو از دست بدیم و بهتره زیاد از حد پی گیر اخبار نباشیم و به خاطر همه چیز غصه نخوریم گفتم.
و هر دو روز (یکشنبه و دوشنبه) موقع برگشت به خونه، دو-سه دقیقه بی هیچ حرفی بغلم کرد. و دیروز عصر گفت حس میکنم خیلی بهتر شدم.
-میبینید؟ خیلی بعید میدونم که ما برای بی توجهی و تنها بودن آفریده شده باشیم. باهم، سختیا ساده تر، و زندگی قشنگ تر میگذره.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

علوم پزشکی طرح توجیهی جیره نویسی نقشه کشی دامداری و کشاورزی شرکت نگین سرما دنیای این روزای من.... دانلود اهنگ با موزیک ایرانی مسدود ارزش های انسانی آموزش تاتو کتابخانه عمومی جمشید احمدی قائم شهر کتابخانه عمومی شهید محمدیان خلیل شهر