ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه
من نتونستم خیلی چیزا رو بنویسم، چون فرصت نمیشد جواب کامنتا رو بدم و نمیتونستم بعضی از آدمها رو متوجه کنم که <<عزیز دل من، من فقط دارم مواردی که به نظر خودم موجه و کاربردیه رو میگم. هیچ سوءقصد و تحمیل و جهت دهی ای درکار نیست. تو ام قدرت تفکر داری و میتونی اندیشه کنی؛ میتونی موافق باشی و بپذیری، یا نه. انتخاب با خودته!
حتی میدونم که از مهارتهای زندگی بگیر، برو تا انتخاب رشته و مشاوره ی قبل از ازدواج و بعدش، در حال حاضر، همه و همه به بومی شدن نیاز دارن چون شمال و جنوب و شرق و غرب کشور (و حتی همه ی مناطق یک شهر و حتی توی یک بخش، همه ی خانواده ها!!) همه یکجور فکر نمیکنن و به یک سبک زندگی نمیکنن! اما باوجود اعتقادات، نگرش ها و موقعیتهای متفاوت، همه ی ما میتونیم با نظریات و زندگی هم آشنا بشیم، نگاهمون وسیع تر بشه و بهتر فکر کنیم!!>>
آره راستش من ترجیح دادم فعلا همه چیز رو در سطح مبتدی، توو زندگی آفلاینم ادامه بدم و خودم رو در سطح مجازی به دردسر نندازم؛ اما پریا بانو تو کانالش (@paria_blogme) داره در رابطه با آگاهی های قبل از ازدواج مینویسه. نمیخوام بگم هرچی که میخونید رو چشم بسته قبول کنید؛ اما میخوام بدونید که حتی اگه یک جاهایی (مطابق اعتقادات، محیط و سبک زندگیتون) برخلاف نظر ایشون رو داشتید هم، این حرکتشون خیلی خیلی ارزشمنده. خواستم بهتون اطلاع بدم که استفاده کنید :)
+من هیچ مسئولیتی رو در رابطه با اینکه با خوندن این مطالب، چه سوالاتی براتون پیش میاد، کجاها باورهاتون تغییر میکنه، چه حسی بهتون دست میده، چی رو بدست میارید یا چی رو از دست میدید، قبول نمیکنم و روی بومی شدن مطالب هم تاکید دارم، چون به چشم دیدم که ما نمیتونیم یک نسخه رو برای همه بپیچیم. اما میگم اگه دنبال کنید و بهشون فکر کنید، نگاهتون وسیع تر میشه و خیلی جاها بهتون کمک میکنه. انتخاب با شماست.
+ببین تو رو خدا!! اصل مطلب یه جمله ام نیستا؛ چقدر کشش دادم :/
+بااجازه تون کامنتهای مربوط به این پست رو باکمال میل میخونم، ولی قول نمیدم که جواب بدم????

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خاطرات تلخ وشيرين با تو doctorkian Bikalam-Musics ایکس موویز + آیَندِه یِ سِفید ...! مطالب جذاب باغ در شهریار,باغ ویلا در شهریار,باغچه در شهریار,املاک شاد شهریار habib76 دانلود کلیپ جدید پرواز...